Galloping Bulls Parade III

Czas powoli odkrywać karty i ogłosić, że 3 czerwca 2023 odbędzie się Galloping Bulls Parade III.

W tym roku będzie wyjątkowo bo i wyjątkowe okazje. Pierwsza z nich to 5 lecie Naszego Klubu. Druga to 650 lecie Naszego Miasta Ostrołęki. Dlatego ruszamy z akcją 650 motocykli na 650 lecie miasta. Zbierajcie więc kolegów, koleżanki, tatów, wujków i wszystkich innych zmotoryzowanych, rezerwujcie datę w kalendarzach, szykujcie maszyny i przybywajcie na Wspólną Wielką Paradę w Ostrołęce. Ma nas być 650 motocyklistek i motocyklistów!!! Będą pamiątkowe znaczki, coś do zjedzenia ? A jeśli już kiedyś u nas byliście to wiecie, że będzie i extra atrakcja i fajne granie. Po paradzie impreza w Zaciszu Ułańskim w Dzbeninie k. Ostrołęki do białego rana. Nocleg w domkach, pokojach i namiotach. Szczegóły wkrótce. 🙂

Dodaj komentarz