Galloping Bulls Parade 2021

fot. Robert Kępisty

Zadanie wykonane 😉 

Nieskromnie należy napisać, że zrobiliśmy Super Paradę !!! Jasne jest i oczywiste, że sami byśmy tego nie zrobili. Tak więc dziękujemy Wam Wszystkim, że Wam się chciało tak jak nam przejechać wspólnie kilka km. Zaś Wasze pozytywne komentarze dodają mega powera do dalszego działania i aż strach pomyśleć co będzie się działo na wiosnę 🙂

Cała impreza to dla nas nowe duże doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości. Ogólnie trzeba przyznać, jesteśmy zadowoleni i mamy nadzieję, że Wy uczestnicy także. Cieszy, że mogliśmy się spotkać z Przyjaciółmi z Suwałk i Grodziska Maz., że lekko niesprzyjająca pogoda ich nie wystraszyła i nie zniechęciła do przyjazdu. 

Cieszy też deklarowana chęć współpracy innych osób, zespołów przy organizacji kolejnych imprez. Mega cieszą superowe fotki, które zostały wykonane przez profesjonalistów. To wszystko to jest motywacja do dalszego działania.

Raz jeszcze dziękujemy uczestnikom, sponsorom i wszystkim osobom, które przyczyniły się do realizacji tego przedsięwzięcia. 

I na koniec jeszcze jedno BYŁO WARTO!!! 

 

Dodaj komentarz