Motoserce 2019, 850 – lecie Szczepankowa i Smoking Barrels

Trzeba przyznać, że w sobotę 8 czerwca trochę pojeździliśmy. Dzień rozpoczęli koledzy z Peruna, którzy kolejny już raz zorganizowali Motoserce. Nie mogło więc nas tam nie być, tym bardziej, że cel szczytny – zbiórka krwi. Była to też okazja żeby zapisać się do banku dawców szpiku, no i przede wszystkim żeby spotkać i pogadać się z miłośnikami motocykli z miasta i regionu. Bardzo dobrze, że komuś chce się organizować coś takiego w naszym mieście. Impreza udana. Super chłopaki, tak trzymać!!!

Potem wyjazd do Szczepankowa gdzie „jeden z naszych” aktywnie działał przy okazji organizacji 850 – lecia istnienia miejscowości. Trzeba przyznać, że fajnie to zrobili, występy dzieci, jedzonko i inne atrakcje, no a przede wszystkim miłe przyjęcie nas bądź co bądź niezapowiedzianych gości. Na miejscu spotkaliśmy przyjaciół z Free Riders Polska, którzy przejażdżkami fundowali dzieciom atrakcje 🙂

Na koniec na zaproszenie kolegów ze Smoking Barrels wyjazd do Ryni na międzynarodowy zlot europejskich mundurowych klubów motocyklowych. Tam zabawiliśmy nieco dłużej 😉 i jak to bywa przy okazji zjazdu zaprzyjaźnionych motocyklistów trochę się działo (jest kilka zdjęć 🙂 ). Była też okazja zapoznać się z nowymi Harleyami. 

Dodaj komentarz